Bağlanma Büyüsü

baglanma-buyusu

Bağlanma Büyüsü

baglanma-buyusuİnsanların hayatları boyunca yaşayabilecekleri en büyük korkulardan biri kesinlikle sevdikleri kaybetme korkusudur. Özellikle partnerlerine karşı çok büyük bir aşk ile bağlı olan kişiler her zaman için bu korkuyu en yoğun yaşayan kişilerdir. Bu sebeple sürekli bir kaygı içinde olan ve acaba sevdiğim kişiyi bir gün kaybeder miyim diye korkan insanlar genellikle bağlanma büyüsü ile sevdikleri kişileri kendilerine tam anlamı ile bağlamaya çalışırlar.

Aynı zamanda birlikte oldukları kişilerin kendilerine karşı yeteri kadar ilgi göstermediğinden ve bu sebeple ilişkilerinin zarar görmesinden korkan insanlar da bağlanma büyüsü ile sevdikleri kişileri kendilerine bağlamaya çalışmaktadırlar. Her zaman yaşanan ve herkesin mutlaka günün birinde aklına gelen bu ihtimal maalesef hiç beklenmeyen bir anda olduğu için insanların çok daha fazla üzülmelerine neden olmaktadır.

Birçok insan, sevgililerinin veya eşlerinin hem kendilerini hem de ailelerine karşı ilgisiz olmalarından yakınmaktadırlar. Bu durum yaşanan ilişkinin geleceğini de ciddi şekilde risk altına attığı için en yakın zamanda düzeltilmesi gerekmektedir. Günlük hayatlarında sıradan yollarla buna bir çare bulamayan insanlar, özellikle manevi yönden çok daha etkili ve kalıcı sonuçları olan büyü uygulamalarına karşı ilgi göstermektedirler.

Bahsettiğimiz bu durumlardaki etkileri ile birçok insanın ilişkilerini kurtarmalarına yardımcı olmuş olan bağlanma büyüsü, özellikle sonuçlarını gösterdiği zaman insanların gerçekten de şaşkınlık içinde bırakmaktadır. Kendilerine yeteri kadar ilgi göstermeyen partnerlerinin kısa bir süre içinde aşırı ile ilgi ile kendilerini bunalttığını ve bu durumdan dolayı çok mutlu olduklarını belirten insanlar, gerek görüldüğü takdirde bağlanma büyüsünün denenmesinde bir sakınca olmadığını belirtmektedirler.

Yaşanan ilişkilerin çok daha uzun süreli ve sağlam temeller üzerine oturtulmuş ilişkiler olmaları için öncelikle insanların birbirlerine sıkı bağlar ile bağlı olmaları birbirlerine yüksek ilgi göstermeleri gerekmektedir. İki taraftan birinin ilgisiz davranması diğer taraf için üzücü olabileceği gibi bir zaman sonra onunda bu ilişkiden bir beklentisinin kalmamasına ve artık bağların kopmasına neden olacaktır. Bu sebeple uzmanlar her zaman için insanların ilişkilerin kurtarma konusunda bir kez dahi olsa mutlaka bağlanma büyüsünü denemelerini önermektedirler.

Günümüze en çok duyduğumuz konulardan biri olan bağlanma sorunu, insanların bir kişi ile kalmayıp çok eşli bir hayat sürmelerine veya kısa süreli ilişkiler yaşamalarına neden olmaktadır. Tabi ki bu kişiler ile ilişkiler yaşayan insanlar bir süre sonra tamamen mutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmaktadırlar. Her zaman etkileri ile insanları mutlu eden ve ilişkileri kurtaran bir büyü uygulaması olan bağlanma büyüsü, özellikle ilgili kişilerin kendi bedenlerinden alınmış şahsi nesneler ile yapılırsa etkileri çok daha uzun süreli olmaktadır.

Partnerlerinin istediği gibi davranmaya ve onları mutlu etmeye başlayan bu kişiler hiçbir zaman bunun bağlanma büyüsünün etkisi ile olduğunu anlayamazlar. Bu uygulama ile harekete geçen manevi enerjiler, özellikle deneyimli kişilerin yaptıkları uygulamalar ile faydalı olmaktadırlar. Çünkü önemli olan büyü uygulamasını yapmak değil bu enerjileri doğru bir şekilde yönlendirebilmektir. Bunu başaran medyumlar, kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını sağlayacak ve belki de bir ilişkinin kurtulmasını sağlayacaklardır.

Bağlanma büyüsünün özellikle eşlerinden yeteri kadar ilgi görmeyen ve bayanlar tarafından kullanıldığı ve birçok erkeğin artık hem evlerine hem de eşlerine karşı çok daha bağlı kişiler haline geldikleri bilinmektedir. Bu sebeple medyumlar ilişkilerinde bu tarz sorunlar olan herkesi zaman kaybetmeden beklemektedirler. Sorunsuz bir uygulama ile ilişkilerinin temelli bir şekilde kurtulacağını bilmeleri gereken insanlar, bu uygulama hakkında medyumlardan talepte bulunurken mutlak son derece açık olmalıdırlar.

1 YORUM

  1. Merve Balcı dedi ki:

    Hayırlı cumalar herkese Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun benim birlikteliğim var 5 yıldır süren. İlk başlarda herşey tam tersineydi yani şöyle fettah benim üzerime düşerdi arar sorardı merak ederdi Merve benim adım bu AARada Merve nasılsın canım nerdesin bitanem derdi. Ben fettah ı kaybetmekten çok korkuyorum çünkü çok seviyorum her kız gibi gönlümün okşanması hoşuma gider değilmi. Son 6 7 aydık ben gönlünü okşamaya başladım ya benden sıkılmıştı ya sevmiyordu.kaybetmekten korktuğum için biraz araştırma yapıp Medyum Mehran Hocayı buldum. Bağlama işlemi yaptırmak istediğimi söyledim. İlk olarak bakım yaptı sonrasında işlemlerimize başladık. Belirli bi süre verdi söylemek istemiyorum önemli bi bilgilidr belki. Ama şöyle diyim işlemin ortasında bile değiliz Fettah düzelmeye başladı baya baya değişiyor Hocamın Yaptığı işlem işe yarıyor. Tavsiye ediyorum Medyum Mehran Hocamı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir