Ayırma Büyüsü

ayirma-buyusu

Ayırma Büyüsü

ayirma-buyusuBüyüler çok farklı amaçlar için kullanılan ve insanların farklı beklentiler ile medyumların kapılarını çalmalarına enden olan çok özel uygulamalardır. İnsanlara sıkıntı vermek için kullanılabildiği gibi aynı zamanda insanları mutlu etmek içinde kullanılabilen bu uygulamalar, özellikle etkileri bakımında her zaman beklentileri karşılamışlardır. Medyumların gelen talebe göre farklı teknikler kullanarak yaptıkları ve asıl amacı birbirini seven iki insanın ilişkilerine nokta koyup ayrılmalarını sağlamak olan ayırma büyüsü de bunlardan biridir.

Bu uygulamanın en ilginç yanı kimi zaman hayırlı bir amaç için kullanıldığı gibi kimi zamanda kötü amaçlar için kullanılabiliyor olmasıdır. Bu uygulamayı yaptırmak isteyen bir kişinin bilmesi gereken ilk şey etki sürelerinin değişiklik gösterebileceğidir. Özellikle güvenilir kişilerin yaptığı ayırma büyüsü uygulamaları, kısa zaman içinde etkilerini gösterip istenen sonucu verecektir. Sevmedikleri kişilerin sorunlar yaşamaları için ellerinden gelen her şeyi yapan insanlar, özellikle ayırma büyüsü uygulaması ile bunu kendilerine hissettirmeden ve isimlerinin kullanılmasına izin vermeden yapabilirler.

Medyumların yaptıkları en kolay büyü uygulamalarından biri olan ve özellikle çok sayıda ilişkinin bitmesinde ana etken olarak gösterilen ayırma büyüsü, kesinlikle etkilerini insana belli etmez ve insanlar aslında bir büyünün etkisi ile ilişkilerini bitirdiklerini kesinlikle fark etmezler. Bugüne kadar birçok kez yapılan ve birçok ilişkini bitmesini sağlayan bu büyüde, ilişkilerinin bitmesi istenen kişilerin resimleri veya şahsi eşyaları kullanılır, bu özel nesneler temin edildikten sonra medyumlar gerekli işlemleri yaparak işlemi sonuçlandırırlar.

Hatta duruma göre gerek görüldüğü takdirde konu ile alakası olan ve daha önceki dönemlerde sık sık denenmiş olan birçok dua, sure veya Esma-ül Hüsna’da okunabilir. Ayırma büyüsü, ilk anda insanlarda olumsuz bir hava uyandırıyor olsa bile aslında bu uygulama kimi zaman hayırlı amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Örneğin bir aile çocuklarının yaşadığı ilişkilerden zarar göreceğini düşündüklerinde bunu engelleme için ayırma büyüsü ile bu ilişkiyi bitirmek isteyebilirler.

Etkilerini kısa zaman içinde gösteren ve birbirlerine ne kadar sıkı bağlar ile bağlı olurlarsa olsunlar mutlaka kısa zamanda çiftlerin ayrılmalarını saplayan ayırma büyüsü, özellikler insanlara fiziki bir müdahalede bulunmadığı için kesinlikle zararlı değildir. Medyumlar bu konuda kendilerinden yardım isteyen kişiler kesinlikle bir çekinde yaşamadan kendilerinden talepte bulunabileceklerini ancak bazen tahmin ettiklerinden daha fazla beklemeleri gerekebileceğini belirtirler.

Ayırma büyüsü gibi insanların düşüncelerinin değiştirmeyi amaçlayan büyü uygulamalarında insanların ne gibi sonuçlar alacaklarını bilmeleri ve kendilerini buna göre hazırlamaları gerekmektedir. Büyü dünyasının en çok yapılan ve en zararsız uygulamalarından biri olarak kabul edilen ayırma büyüsünün geçmiş dönemlerde de çok sık yapıldığını birçok yazılı kaynakta verilen bilgilerden anlayabiliyoruz.

En tutkulu aşkların bile kısa zaman içine bitmesini sağlayan bu özel uygulama, özellikle ilişkilerini bitiren kişilerin kesinlikle bir anormallik hissetmeden her şeyin doğal olduğunu düşünmelerini sağlar. Düşüncelerinin ve duygularını bir büyünün etkisi ile değiştiğini tahmin eden insanlar ise uzman bir medyumdan bakım yapmasını ve gerek görürsen bu uygulamanın etkilerinin son bulması için büyü bozma işlemi yapmalarını talep edebilirler.

Bu sebeple ayırma büyüsü veya diğer büyüler hakkında bilgileri olan kişiler her zaman için yaşadıkları sebepsiz değişimlerde hemen bir büyüden şüphelenmektedirler. Özellikle etkilerinin uzun süreli olmasından dolayı yaşanan ayrılığında kalıcı olmasına neden olan bu uygulama, doğru kişilerin doğru uygulamaları ile kısa zaman içinde istenen sonucu verecektir. Tabi sabırlı olmaları gerektiğini bilen ve bu sebeple hemen sonuç beklemeyen herkes, ayırma büyüsünden istedikleri sonucu almanın da keyfini doyasıya yaşayabilmektedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir