Aşk Büyüsü

ask-buyusu

Aşk Büyüsü

ask-buyusuİki insan arasında aşk duygusunu oluşturmak sıradan yöntemlerle mümkün değildir. Özellikle bunun yapabileceğini söyleyen insanlar mutlaka yalan söylüyorlardır ve kendilerinden uzak durmakta fayda vardır. Ancak mesleğinde başarısını kanıtlamış olan medyumlar aşk büyüsü adı verilen uygulamalar ile iki kişinin arasında çok güçlü bir bağ kurulmasını sağlayabilmektedirler. Özellikle manevi enerjilerin etkilerini kısa zaman içinde göstermesi ve genellikle bu etkilerin kalıcı olması da insanları aralarında oluşan bağların çok güçlü olmasını sağlamaktadır.

Aşk Büyüsü Hakkında

Medyumlar aşk büyüsü uygulamalarını yağarken birçok farklı teknik kullanabilmektedirler. Ancak her ne amaçla olursa olsun eğer bir insanın bilinçaltının kontrol altına alınması amaçlanıyorsa en çok kullanılan teknik kesinlikle ilgili kişilerin resimlerinin, şahsi bilgilerinin, kendilerine ait sürekli kullandıkları bir eşyanın veya kendi bedenlerine ait olan tırnak veya saç teli gibi kişiye özgü nesnelerin kullanıldığı tekniklerdir. Bu özel nesneler ile yapılan özel işlemlerin ardından yapılan işlem ile alakası olan bazı özel dualar düzenli bir şekilde okunmaya başlanır.

Özellikle günün belli zamanlarında ve belli adetlerde okunması gereken bu dualar yapılan işlemin daha kısa zamanda etki göstermesi için çok önemlidir. Aşk büyüsü uygulamaları ile birçok kişinin sevdikleri kişiler ile çok büyük aşklar yaşamaları ve günümüzde de durumun halen bu şekilde devam etmesi insanların bu uygulamayı yaptırmak isterken kesinlikle tereddüt yaşamamalarına neden olmuştur.

Tüm işlemlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılması halinde kesinlikle etkilerini kısa zaman içinde gösterecek olan bu özel uygulama, özellikle yapılması en kolay olan büyü uygulamalarından biri olduğu içinde çok büyük ilgi görmektedir. İnsanların aşk büyüsü ile aradaki mesafenin hiçbir önemi olmadan ve bir büyünün etkisi altında olduklarını anlamdan istenen şekilde düşünüp davranmaya başlamaları, bu büyü uygulamasının tarihin her döneminde çok büyük ilgi görmesine neden olmuştur.

Binlerce büyü uygulaması olmasına rağmen neden aşk büyüsünün bu kadar çok ilgi gördüğünü anlamak için araştırmalar yapan insanlar, özellikle sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık göremeyen kişilerin bu uygulama ile amaçlarına ulaşabilmelerini sonucuna varmışlardır.

Bu sayede sevdikleri kişilere en küçük bir fiziki müdahalede bulunmadan sadece düşüncelerini değiştirmeyi başaran bu insanlar, özellikle kendileri de hiçbir şekilde fiziki çaba göstermeyecekleri için çok mutlu olmaktadırlar. Kişilerin sevdikleri insanların nerede olduğunun veya aradaki mesafenin en küçük bir önemi yoktur. Bu sebeple her zaman için insanlar aşk büyüsünden olumlu sonuç alacaklarını düşünüp soluğu medyumların yanında almaktadırlar. Eğer doğru kişi seçilmiş ve o kişi doğru işlemleri yapmış ise mutlaka istenen sonuç alınacaktır.

Aşk büyüsü uygulamaları, kara büyüler gibi insanlar zara vermeyen ve hayatlarını sıkıntıya sokmayan, amaçları tamamen hayırlı olan zararsız büyü uygulamalarıdır. Burada amaç sadece özel enerjilerin etkileri ile insanların düşüncelerine küçük müdahaleler yapmaktır. Bu sebeple hemen hemen her medyum aşk büyüsü ile ilgili talepleri yerine getirmektedirler. İsminde büyü uygulaması geçtiği için birçok kişinin uzak durmayı tercih ettikleri bu uygulama en çokta sevdiklerinden aynı karşılığı alamayan ve bunun üzüntüsünü derinden yaşayan kişilerin ilgisini çekmektedir.

Yaşadıkları üzüntünün etkisi ile ne yapacaklarını bilemeyen bu kişiler kısa zaman içinde kendilerine yardımcı olabilecek bir medyum bulup amaçlarına ulaşmak isterler. Bugüne kadar birçok defa başarısını kanıtlamış olan bir uygulama olduğu için özellikle istedikleri sonuçları alacaklarına inancı tam olan insanlar daima istedikleri sonuçları almışlardır. Ancak her ne kadar etkili bir uygulama olsa bile aşk büyüsünün ne kadar süre içinde etkisini göstereceğini kimse bilemez.

 

1 YORUM

  1. Kadir Bayırlı dedi ki:

    Hayırlı akşamlar iyi akşamlar herkese Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun inşallah. Benim sıkıntım şuydu ki 7-8 yıllık bir birlikteliğim var 3 yılı aşkın süredir nişanlıyım bu sene sonunda evlilik düşünüyordum nişanlım Ece soğumaya başladı benden yani tabiricaizse etrafımda pervane olan insan beni aramaz oldu arkadaş ortamlarında takılmaya başladı bende aşk büyüsü yaptırmak istedim. Uzun araştırmalar sonunda Medyum Mehran tanıştım sıkıntılarımdan bahsettim ve çözüm bulacağını söyledi önce güvenemedim ne yalan söyleyim sonra dedim hayırlısı işlemlere başladık bana 21 gün içerisinde işlem son bulacağını ve Ece’nin eskisinden daha iyi olacağını söyledi. İşlemin 3. Gününden fayda görmeye başladım 21 gün sonrasında işlemimizi sonlandırıp kapattık. Herşey eskisi gibi oldu daha iyisi bile oldu çok şükür Medyum Mehran hocama çok teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir