Kaşık Büyüsü

kasik-buyusu

Kaşık Büyüsü

kasik-buyusuKara büyüler kimi zaman korku filmlerini andıran uygulamaları ile insanların dehşet içinde kalmalarını hatta bazı durumlardan yapmakta oldukları uygulamalardan vazgeçmelerine neden olmaktadırlar. Bu tarz uygulamalar özellikle kara büyülerin en riskli ve dehşet evrenleri olarak dikkat çekmektedirler. Bu sebeple medyumlar kendilerine gelen taleplerde mutlaka insanların bilgilendirmeli ve kendilerine neler ile karşılaşacakları konusunda bilgiler vermelidirler.

Kara büyülerin en özellerinden biri olan kaşık büyüsü, özellikle yapılış aşamaları ile insanların tüylerini diken diken eden ve çok zorlanmalarına neden olan büyülerden biri olan kaşık büyüsü, adından anlaşılacağı gibi hepimizin bildiği basit kaşıklar ile yapılmaktadır. Ancak her şey bu kadar basit değildir.

Önemli olan bu uygulamayı yaptıran kişilerin daha önceden yapmak zorunda oldukları özel uygulamalardır. Bu uygulamada büyüyü yaptıran kişileri gece yarısı bir mezar açıp küçük bir kefen parçası almalı ve o kefen parçasını büyüyü yapacak olan medyuma vermeleri gerekmektedir. Burada önemli olan kefen parçasının alındığı mezarın yakın zamanlarda ölmüş olan birine ait olmasıdır.

Eğer bu kural göz ardı edilirse yapılan kaşık büyüsü de kesinlikle sonuç vermeyecektir. Birçok kişi yaşadıkları korkulardan dolayı özellikle kefen parçası yerine herhangi bir bez parçası getirmektedirler. Medyumlar da bunu fark etmedikleri için tüm uygulamaları yaparlar fakat istenen sonucu alamazlar.

Bu sebeple her zaman için medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan istendiği gibi kefen parçasını temin edip medyumlara getirmek çok önemlidir. Çok eski bir uygulama olan ve uygulama şeklinden dolayı çok az uygulanan kaşık büyüsü, her zaman için kara büyülerin en az yapılanlarından biri olmuştur. Birçok kişi için geceleri mezarlığın önünden geçmek bile zorken özellikle bir mezar açmak ve o mezardan bir kefen parçası almak çok daha zordur.

Bunu yapabilen çok az sayıdaki insan amacına ulaşabilmektedirler. Medyumlar kendilerine getirilen bu kefen parçalarını kullanarak iki adat kaşığı birbirlerine bağlayıp çok gizli yerlere saklarlar. Bu yerler genellikle ormanların en uzak köşeleri veya insanların bulunmadıkları gözden uzak yerler olur. İlgili kaşıklar saklı kaldığı sürece etki altına alan insanların çok büyük sıkıntılar çekecek ve günden güne eriyerek elden ayaktan düşeceklerdir.

Ancak kaşık büyüsü hakkında bilinmesi gereken en önemli konu bağlanan kaşıkların büyülerin amacına bağlı olarak yüz yüze veya sırt sırta bağlanacağıdır. Eğer yapılan uygulamada hayırlı bir amaç varsa kaşıklar yüz yüze bağlanır. Ancak yapılan uygulama kötü bir amaç için yapılıyorsa bu durumda kaşıklar sırt sırta bağlanır.

Bu duruma dikkat edildiği takdirde mutlaka yapılan uygulama istenen sonucu verecektir. Kaşık büyüsü gibi etkileri yüksek olan uygulamalarda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu işse kesinlikle gerek görüldüğü takdirde büyü bozma işleminin yapılmasıdır. Bu uygulamalar kimi zaman istenenden çok daha fazla sonuç verip insanların tahmin edilenden daha fazla sıkıntı çekmelerine neden olurlar.

Bu gibi durumların önüne geçmek için ise her zaman yüksek bir dikkat ve özen gerekir. Sürekli takip altında olması gereken kaşık büyüsü, özellikle manevi alemler ile iletişime geçilerek yapılmış ise o zaman daha fazla dikkat göstermek gerekir.

İnsanların çaresiz hastalıklara yakalanmış gibi yataklara düşmelerine, aşırı zayıflamalarına ve hayatlarının tamamen başkalarına bağımlı bir şekilde yaşamalarına neden olan bu uygulama, her zaman için insanların en merak ettikleri büyü uygulamalarından biri olmuştur. Bu uygulamayı denemek isteyen kişiler önce kendileri araştırma yapmalı ve aynı zamanda medyumlardan da tam olarak net bilgiler almadan harekete geçmemeleri gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir