Adet Kanı Büyüsü

adet-kani-buyusu

Adet Kanı Büyüsü

ade-kani-buyusuİnsanların her zaman sevdikleri kişilerin de kendilerini aynı şekilde sevmelerini ve kendilerinden başka birine ilgi göstermemesini isterler. Herkes için geçerli olan bu husus, özellikle bayanların çok daha yoğun bir şekilde yaşadıkları duyguların başında gelmektedir. İlgilerini çeken erkeklerin de aynı karşılığı verip kendileri ile özel bir ilişki yaşamasını hayal eden bayanlar, bu durum gerçekleşmediğinde büyük üzüntüler yaşayabilmektedirler.

İşte bu gibi istenmeyen durumlardan korunmak isteyen bayanların en büyük ilgiyi gösterdikleri büyü uygulamalarından biri olan adet kanı büyüsü, bilinen en etkili bağlama büyülerinden biridir ve mutlaka istenen kişinin etki altına alınmasını sağlamaktadır. Birçok bayanın uyguladığı ve etkilerini kısa zaman içinde gördükleri bu uygulama özellikle hijyenik açıdan pek uygun olmadığından dolayı bazen bayanların daha ilk anda denemekten vazgeçip farklı alternatifler bulmalarına neden olmaktadır. Adet kanı büyüsü yapmak ve sevdiği erkeği kendine aşık etmek isteyen bir bayan, öncelikle kendisine ait olan adet kanından birkaç damla alarak sevdiği erkeğin yemek veya içeceğine katmalıdır.

Daha sonra ilgili erkeğin bu yemeği yemesini sağlamaları ve büyünün etkisini göstermesini beklemeleri gerekir. Bugüne kadar yapılmış tüm adet kanı büyüsü uygulamalarının etkilerini mutlaka gösterdiği hatta bu etkilerin sonsuza kadar sürdüğünü söyleyen medyumlar, bu uygulamada en önemli konunun yemeğe damlatılacak olan kan damlalarının ilgili bayanlara ait olması gerektiğini belirtirler.

Kimi zaman bayanlar kendilerine ait kanları kullanmak yerine başkalarına ait kanları kullanmakta ve istedikleri sonuçları alamamaktadırlar. Bu tamamen yanlı ve büyünün sonucunu direkt olarak etkileyen bir davranıştır. Adet kanı büyüsü denince akla birçok farklı teknik gelse bile kandamlalarının yemeklere damlatılması kimsenin aklına gelmemektedir. Bu sebeple bu uygulama hakkında bilgi sahibi olan kişiler, uygulama şeklinden dolayı kısa zaman içinde vazgeçebilmektedirler.

Adet kanı büyüsünün etkisi altına giren erkekler, kandamlalarının damlatıldığı yemekleri yedikten bir süre sonra, kendilerine bu büyüyü yapan bayanlar karşı özel bir ilgi duymaya başlarlar. Hayatlarında ve düşüncelerinde meydana gelen bu değişikliği kesinlikle yadırgamayan erkekler, özellikle ne fiziki ne de manevi anlamda herhangi bir şekilde zarar görmeyecekleri için kendilerini de çok rahat hissederler.

Adet kanı büyüsü bir çeşit bağlama büyüsü olduğundan dolayı bu uygulamayı erkeklerde yapabilmektedirler. Tabi adet kanı kullanamayacakları için erkeklerde kendilerine ait olan sperm damlalarını kullanarak bu uygulamayı yapabilmektedirler. Her zaman için insanların kendilerine veya etki altına almak istedikleri kişilere ait olan bedensel nesneleri kullandıkları uygulamaların çok daha etkili olduğunu söyleyen medyumlar, özellikle kendilerine elen her türlü büyü uygulamasında da bu türlü teknikler deneyeme özen göstermektedirler.

Bu gibi büyülerin sonuçlarını hemen göstermesi yanlış olur. Bu sebeple hemen sonuç alınamayarak bazen uzun süre beklenebileceği unutulmamalıdır. Bu hayal kırıklığı yaşama ihtimalini de en aza indirmiş olacaktır. Halen dünya genelinde birçok medyumun özellikle bayanlardan gelen bağlama büyüsü taleplerinde en çok kullandıkları yöntem olan adet kanı büyüsü, erkeklerin hale devam eden bir ilişkileri bile olsa mutlaka etkileri bir süre sonra göstermektedir.

Dünyanın en çok bilinen ve en çok yapılan bağlama büyüsü olarak gösterilen adet kanı büyüsü hakkında bilinen en büyük yanlışlardan biri de, uygulama sırasında sadece adet kanı değil aynı bedenin herhangi bir yerinden akan kanında kullanılabileceğidir. Bu tamamen yanlış ve büyünün kesinlikle etkisini göstermemesine neden olan bir husustur. Bu sebeple bu uygulama ile sevdiği erkeği kendine aşık etmek isteyen kişiler kesinlikle adet kanı kullanmaları gerektiğini unutmamalıdırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir