Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

ayirma-buyusu-nasil-yapilir

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

ayirma-buyusu-nasil-yapilirBirbirini seven insanların ayrılmalarını sağlamak için onların çok güçlü manevi enerjilerin etkisi altına almak ve birbirlerinden soğumalarını sağlamak gerekir. Bu uygulamayı başarı ile yapmak ise büyük bir yetenek ve maharet gerektirir. Ayırma büyüsü nasıl yapılır diye kendilerine gelen insanları bilgiler ive deneyimleri ile yönlendiren medyumlar, büyü dünyasının en kolay büyülerinden biri olduğu için bu uygulamada kesinlikle zorlanmazlar.

Ayırma büyülerini genellikle sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen ancak öncelikle o kişilerin ilişkilerini bitirmek isteyen insanlar tercih etmektedir. Aynı zamanda değer verdikleri kişilerin yaşadıkları ilişkilerden zarar göreceklerini düşünüp onları korumak adına da ayırma büyüsü yaptıran kişiler vardır. Bu uygulama genellikle insanların sevdikleri kişilerden yavaş yavaş uzaklaşmalarını ve zaman içinde onlardan uzak kalmalarını sağlamaktadır.

Dünya genelinde birçok kişinin bu tarz uygulamalar ile istedikleri sonuçları aldıkları ve ülkemizde de medyumların ayırma büyüsü için talep aldıkları bilinmektedir. Ayırma büyüsünde genellikle çiftlerin isimlerini, eşyalarını veya her ikisinin de saç teli veya tırnak gibi kendilerine ait olan özel nesneleri kullanan medyumlar, sadece bu nesneler ile değil aynı zamanda bu konuda kullanılmış olan ayet, dua veya Esma-ül Hüsnaları da düzenli bir şekilde okuyarak sonuç almaya çalışırlar.

Artık insanların ayırma büyüleri hakkında çok daha bilgili olmaları ve birçok farklı kaynakta bu uygulama hakkında doğru bilgiler bulabilmeleri, zamanı gelince çok daha bilinçli bir şekilde hareket etmelerini sağlamaktadır. Bu sebeple medyumlar artık eskiden olduğu gibi sıra dışı talepler almadıklarını ve her zaman ne istediğini bilen bilinçli insanlar ile karşılaştıklarını belirtmektedirler. Doğru bir ayırma büyüsü, aralarındaki sevgi ne kadar güçlü olursa olsun herkesin ilişkisini bitirecek kadar güçlü manevi enerjilerin harekete geçmesini sağlamaya yetecektir.

Bu sebeple her şeyden önce medyumların verdikleri bilgilerin dışlında hareket etmemek çok önemlidir. Özellikle insanların bu uygulamadan ne beklerini bilmeleri ve kendilerine gelecek olan zararları da daha önceden hesap etmeleri gerekmektedir. Ayırma büyüsü nasıl yapılır, etkileri ne kadar süre içinde görülür veya bu konuda hakkında neler bilinmelidir şeklinde aramalar yaparak konu hakkında her türlü detayı birkaç dakik içinde öğrenebilen insanlar özellikle çiftlerin kesinlikle fiziki veya manevi anlamda bir zarar görmemelerinden dolayı bu uygulamayı gönül rahatlığı içinde yapabilmektedirler. Etkilerini gösterirken kesinlikle insanları risk altına atmayan ve aynı zamanda insanların kesinlikle bir manevi enerji ile fikirlerinin değiştiğini belli etmeyen bu özel uygulamada amaç ilişkilerin bitmesini sağlamaktan başka bir şey değildir.

Bu sebeple her zaman için en doğru uygulamalar ile en doğru nesneler kullanılmalı ve mümkün olan en kısa zaman içinde istenen sonuç alınmalıdır. Ayırma büyüleri için birçok kişi farklı yorumlar yapmaktadırlar. Ancak yine de insanların güvenilir kaynak veya kişilerden bilgiler alıp ona göre hareket etmeleri önerilmektedir. Dünyanın en eski büyü uygulamalarında bile istenen sonucun alınamadığı durumlar olabilmektedir. Bunun sebepleri ise yapılan işlemlerde seçilen hatalı teknikler veya işlemlerin eksik bir şekilde yapılması olabilir.

Yani ayırma büyüsünde de eğer istenen sonuç alınamıyorsa bunda da büyüleri yapan kişilerin küçük ve basit hatalarının payı vardır. Aynı zamanda büyü yapılan kişilerin dana önce den kendilerin veya sevdikleri kişileri manevi anlamda koruma altına almak için yaptırdığı büyü, muska veya vefk gibi uygulamalar varsa bu durumlarda  da yapılan ayırma büyüsü istenen etkiyi kesinlikle göstermeyecektir. Bu sebeple ayırma büyüsü yaptırmadan önce tüm bilgiler edinilmeli ve deneyimli bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir