Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

adet-kani-buyusu-nasil-yapilir

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

adet-kani-buyusu-nasil-yapilirBayanların sevdikleri kişiler kendilerine aşık etmek için en çok kullandıkları büyü olan adet kanı büyüsü, her zaman için bağlama büyülerinin en özeli ve en çok bilinenlerinden biri olmuştur. Özellikle kısa zaman içinde etkilerini göstermesi ve insanların amaçlarına ulaşmalarını sağlaması ile birçok bayanın aklına gelen ilk uygulama olan adet kanı büyüsü, özellikle verdiği kesin sonuçlar ile artık bağlama büyülerinin en güçlüsü olarak gösterilmektedir.

Bayanların sadece kendilerine ait olan adet kanı damlalarını sevdikleri erkeklerin yemek veya yiyeceklerine damlatmaları gereken bu uygulamada asıl iş medyumların daha sonra yapacakları özel uygulamalardadır. Çünkü birçok medyum bazen acemilikten bazen de kendilerine aşırı güvenden dolayı yaptıkları işlemlerde hatalar yaparak seçimlerini doğru yapmaz ve yapılan işlemlerin boşa gitmesine neden olurlar.

Adet kanı büyüsü yapacak olan medyumlar, bayanların istedikleri işlemi yapmalarının ardından hemen çok güçlü duaları okumaya başlamalıdırlar. Bu dualar geçmiş zamanlarda yapılmış olan adet kanı büyülerinde de kullanılan ve tesirli oldukları kanıtlanmış olan çok güçlü dualardır. Ayrıca bu duaların uzun bir süre her gün belli saatlerde ve belli adetlerde okunması gerekmektedir. Doğru yapılan her işlem insanların amaçlarına ulaşmalarını kolaylaştıracağı için doğru medyumları seçmek içinde ciddi bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Her zaman sevdikleri erkeklerin de kendilerine aynı şekilde karşılık vermesini isteyen bayanlar, bu durumu sağlayamadıkları zaman ciddi anlamda üzüntü yaşarlar. Özellikle yaptıkları her şeye rağmen sevdikleri kişilerin kendilerini sürekli olarak görmezden gelmeleri de yine bayanlar için hiç istenmeyen bir durumdur. Bu durumu tersine çevirmek ve erkeklerin sadece manevi dünyalarına etki edip düşüncelerini değiştirmek için kullanılan adet kanı büyüsü, birçok bayanın hayallerini kurdukları ilişkileri yaşamalarına vesile olmuştur.

Adet kanı büyüsünün en ilginç yanı uygulama şeklidir. Özellikle hijyen kurallarına bağlı bayanların kesinlikle denemekten çekindikleri bu uygulama sadece ve sadece bayanların kullanabildiği bir uygulama değildir. Aynı zamanda erkeklerde bu uygulama ile sevdikleri bayanları kendilerine aşık ederek çok mutlu ilişkiler yaşayabilmektedirler. Sadece adet kanı yerine kendilerine ait spermlerin kullanımı ile sonuca gidebilen erkekler, çok uzun zamandan bu yana uygulanmakta olan bu uygulamadan habersizdirler.

Medyumların bağlama büyüleri içinde her zaman özel bir yeri olduğundan bahsettikleri ve bu sebeple özellikle bayanlardan gelen sevgiliyi bağlama taleplerinde kullanmayı tercih ettikleri adet kanı büyüsü, etkilerinin sonsuza kadar sürdürmesinin yanı sıra keskin bir şekilde etkilerin belli ettiği için çok büyük ilgi görmektedir.

Erkeğin nerede olduğunun veya o anda yaşadığı bir ilişkinin olup olmamasının bir önemi olmadığı için adet kanı büyüsü her zaman bağlama büyüsü denince akla gelen ilk uygulama olmuştur. Erkeklerin tüm düşüncelerini kısa zaman içinde değiştiren ve kendilerine bu büyüyü yaptıran kişilere karşı kısa zaman içinde ciddi duygular beslemeye başlamalarına neden olan bu uygulama hakkında yapılan en büyük hata ise başkalarına ait olan kan veya sperm damlalarını kullanmaktır.

Bu şekilde yapılan uygulamaların kesinlikle istenen sonucu vermeyeceğini ve mutlaka bu kurala uyulması gerektiğini belirten medyumlar, kendilerinden bu konu hakkında yardım isteyen kişilere de bunu net olarak ifade etmektedirler. Adet kanı büyüsü ile sonuca gitmek ve sevdiği kişileri kendilerine sıkı bağlar ile bağlamak isteyen kişiler hem istenilen her şeyi harfi harfine yapmalı hem de gerektiği takdirde sabırlı bir şekilde beklemeyi bilmelidirler. Bu şekilde davranan herkesin bugüne kadar mutlaka istedikleri sonuçları aldıklarını belirten tüm medyumlar, adet kanı büyüsünün inanılmaz etkileri ile isteyen herkesin sevdiğine kavuşabileceğini belirtmektedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir