Medyum

medyum

Medyum

medyumBirçok kişinin haklarında bilgi sahibi olmadan yalan yanlış yorumlar yaptıkları medyumlar, sanıldığı gibi ilginç giysileri veya sıra dışı hareketleri olan özel insanlar değillerdir. Bu insanlar sahip oldukları sıra dışı bilgileri de kullanarak bazı manevi enerjileri harekete geçirmeye çalışan ve o enerjilerin etkileri ile kendilerinden yardım talebinde bulunan kişilerin mutlu etme gayretinde olan insanlardır. Konu halkında bilgileri olmayan kişiler medyum deyince genellikle çok ilginç mekanlarda korkutucu hareketleri ile büyüler yapan insanları hayal ederler.

Oysa ki bu insanlar her zaman için bizler gibi sıradan ve normal hayatlar yaşayan ancak sahip oldukları bilgiler ve yaptıkları işlemler ile normal inanlardan ayrılan kişilerdir. Birçok kişi için manevi enerjileri harekete geçirmek hatta manevi alemler ile iletişime geçmek çok zor bir işlemdir. Hatta birçok kişi bunun mümkün olmadığını ve yapıyorum diyen kişilerin yalan söylediklerini bile iddia etmektedirler.

Halbuki geçmişte olduğu gibi günümüzde de birçok kişi medyumluk mesleğini büyük bir başarı ile icra edip insanların bu alana karşı olan güvensizliklerini ortadan kaldırmaktadırlar. Yapılan işlemler ne olursa olsun mutlaka sahip oldukları özel bilgileri kullanıp görmeye veya duymaya alıştığımızın çok dışında işlemler yapan bu özel insanlar ile çalışmak isteyen kişileri, kendileri hakkında ön yargılı davranmamalı ve kendilerine güven duyarak yardım almaya çalışmalıdırlar.

Büyülerden fal uygulamalarına kadar birçok farklı konuda insanların talep ve beklentilerini karşılamak, gülük hayatta uygulanana normal uygulamalar ile elde edemedikleri sonuçları elde etmelerini sağlamak ve en olmaz denilen işlemleri dahi kolayca yapmak için ellerinden gelen her şeyi yapa medyumlar, özellikle İslami bilimlere karşı büyük ilgi duyarlar. Yapılan işlemlerin çoğunda ayet, sure veya Esma-ül Hüsna gibi İslami bilgiler kullanmak gerektiği için birçok medyum en çokta bu konularda kendilerini geliştirmeye ve bilgi sahibi olmaya çalışırlar.

İnsanlar her zaman en olmaz denilen ve kendilerine büyük sıkıntı veren sorunlarından dahi usta medyumların kendilerine verdikleri yardım ile kurtulmuşlardır. Bitmek bilmeyen manevi sıkıntılar, bedensel sorunlar ve bunlar gibi çaresiz olduğu düşünülen birçok farklı soruna kalıcı çözümler getirebilen medyumların ortak özellikleri ise sahip oldukları bilgileri hiçbir zaman kendi çıkarları için değil sadece müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için kullanıyor olmalarıdır. Bu sebeple her zaman medyumlar ile çalışacak olan kişilerin seçimlerini doğru ve tam bir şekilde yaptıklarından emin olmaları gerekmektedir.

Özellikle günümüzde sayıları hızla artan sahte medyumların insanlar kandırmak için nasıl beklediklerini herkes bilmektedir. Bu insanların tuzaklarına düşmeden istenen işlemlerini güven içinde yaptırmanın tek yolu ise medyum seçerken en çok olumlu referansı olan ve en çok tanınan kişileri seçmektir. Bunu yapan herkes gönül rahatlığı içinde istedikleri işlemleri medyumlara yaptırabildikleri gibi aynı zamanda kendilerini de güvende hissedebilirler.

Her gün binerce kişinin farklı medyumlar ile çalışabilmek için kendileri ile bir araya geldikleri, özellikle hayatlarını adeta bir kabusa çeviren sorunlarından da kolayca kurtulabildikleri bilinmektedir. Bu sebeple başarılı bir medyum ile çalışan ve kendisinden memnun olan bir kişiden çalıştığı medyum hakkında detaylı bilgiler almak ve o kişi ile çalışmaya özen göstermek her zaman için önerilen bir davranıştır.

İnsanların ne zaman veya ne amaçla medyumlar ile çalışacakları beli olmaz. Bu sebeple her an ihtiyaç olabileceği göz önüne alınıp medyumlar hakkında daha önceden bilgi sahibi olmakta önemlidir. Yaşayacakları çok özel işlemler ve ortaya çıkaracakları çok özel enerjiler ile insanların sorunlarına çare olan medyumlar, birçok kişi için son değil ilk akla gelen adrestir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir