Büyü Bozma

buyu-bozma

Büyü Bozma

buyu-bozmaBüyü bozma işlemleri her zaman için büyü yapmaktan daha zor olan ve medyumları daha çok yoran uygulamalar olmuştur. Bu alan hakkında çok fazla bilgisi olmayan kişiler, insanların büyük beklentiler ile yaptırdıkları büyüleri neden bozmak isteyeceklerini anlamadıklarını söylerler. Büyü bozma işlemler genellikle daha önceden yapılan büyülerin etkilerinin kontrolden çıktığı dönemlerde tedbir amaçlı olarak yapılır. Özellikle kontrolü kaybedilmiş bir şekilde ilerleyen kara büyü uygulamaları, etkisi altına aldığı insanların akıl almaz sıkıntılar çekmelerine sebep olabilmektedir.

Bu sebeple öncelikle yapılan büyüler devamlı olarak kontrol altında olmalı daha sonra gerek görüldüğü takdire büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Medyumların da kendilerine gelen her türlü talepte insanların bu konu hakkında bilgilendirmeleri ve mutlaka doğru adımlar ile yönlendirmeleri gerekmektedir. Dünyanın neresinde olursa olsun insanların büyü uygulamaları için çalıştıkları medyumlar tarafından her türlü konuda bilgilendirmeleri gerekir.

Ya da medyum seçmeden önce yapılacak olan kısa bir araştırma insanlara büyü bozma işlemlerinin önemi hakkında bilgiler verecektir. Bir büyünün nasıl bozulacağı hakkında çeşitli kaynaklarda yalan yanlış bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler ile harekete geçen insanların emekleri de boşa gitmektedir.

Özellikle bazı özel dua veya surelerin tersten okunması şeklide yapılan uygulamalar tamamen hayali ve faydasız büyü bozma teknikleridir. Hata bazı kişiler yapılan büyülerin tamamen tersine şekilde uygulanması ile de büyü bozulabileceğini savunsalar bile bu da çok yanlış bir bilgidir. Çünkü büyü bozma işleminin tek bir yolu vardır ve o da mutlaka ya büyü yapan medyumun yapması gereken yada çok deneyimli kişilerin yerine getirmesi gereken bir uygulamadır.

Büyü bozma işlemi için, bu konuda çok tesirli olduğu birçok kez kanıtlanmış olan çok güçlü dualar bulunmaktadır ve bu dualar düzeli olarak okunmalıdır. Bozulacak büyü hangi amaçlar yapılmış olursa olsun veya hangi sınıfa üye olursa olsun bu teknik mutlaka işe yarayacaktır. Burada önemli olan okunacak olan duaların günün belli zamanlarında ilgili büyülerin etkileri yok olana kadar okunmaya devam etmesidir.

Geçmiş dönemlerde de bu şekilde yapılan büyü bozma işlemleri, her zaman için en zor büyüleri yapmaktan bile daha zor ve daha fazla zaman alana uygulamalar olmuşlardır. Bu sebeple büyü yaparken ne kadar titiz bir çalışma yapılırsa yapılsın, büyü bozma işlemi için medyum seçerken çok daha fazla dikkatli olunmalıdır. Her medyum bu konuda başarılı olamadığı için araştırma yaparken özellikle başarılı çalışmalar ile adını duyuran medyumları seçmek gerekir.

Eğer bu konuda gelişi güzel bir şekilde herhangi bir medyum seçilirse hem istenen sonuç alınmayacak hem de devam eden büyü etkileri daha da şiddetlenerek artacaktır. Büyü bozma işlemlerinin etkilerini göstermesi için kimi zaman uzun bir süre beklemek gerekebilir. Bunun sebebi ise her büyünün etkilerinin farklı olmasıdır. Ayrıca büyünün yapılış zaman ve etkilerinin geldiği nokta da burada çok önemlidir.

En şiddetli büyülerin bile başarılı kişilerin çalışmaları ile kısa zaman içinde ortadan kalkacağını savunan uzmanlar, etkili ve sabırlı bir çalışmanın her zaman için istenen sonucu vereceğini belirtmektedirler. Yapılan büyülerin etkilerini sonlandırmak isteyen kişilerin büyü bozma işlemleri sırasında mutlaka orada fiilen bulunmaları gerekmez.

Burada önemli olan medyumların okuyacakları dualar olduğu için medyumlar ile aynı ortamda olmak çokta önemli değildir. birkaç gün boyunca belki daha fazla süreler özel duaların okumaya devam edecek olan medyumlar, işlemler başarılı olup büyülerin etkileri bertaraf edilince zaten kendilerinden büyü bozma talebinde bulunan kişilere bilgi vereceklerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir